Ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz weblizar temasını full olarak çevirdik farklı bir görünümü sizler için sağladık. Kesinlikle ücretsiz olarak verilen bu tema farklı sitelerde ücretli olarak satılırsa lütfen bildirim oluşturun. Yüzlerce tama içerisinde farklı bir yeri olan weblizar teması virüs taramasından geçirilmiş temiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır.  Kurulumu oldukça basit olması sebebi ile her kesim basit bir şekilde kurabilir.

weblizar-ucretsiz-tema

Weblizar Temasını Full İndir

 

 

WordPress‘i kurduktan sonra yapmanız gereken işlem siteadresi.com/wp-admin olarak giriş sayfasına yönlenin yönlenme gerçekleştikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapınız. Karşınıza wordpress panel kısmı gelecek panelden eğer Türkçe kullanıyorsanız görünüm(6. Sıradaki) sekmeye gelin ardından temalar kısmını seçin, gelen pencerede yeni ekle diyelim Ardından yukarıda bulunan tema yükle butonuna tıklayın. Karşınıza gelen gözat butonu ile ücretsiztema.net üzerinden indirmiş olduğunuz weblizar temasını seçin ve şimdi kur diyip temanın kurulumunu bekleyiniz. Tema kurulduktan sonra  etkinleştirilsin mi diye bir uyarı gelecektir. Tema etkinleştirerek görünümü  sitenize verebilirsiniz.

Ücretsiz Webliza Teması

Weblizar Ücretsiz Tema

Şık Görünümü ile sadece üst görünümü değil alt kısımlara indikçe görünümün kalitesini anlayabiliyorsunuz. Seo açısından da oldukça ideal olan wordpress teması içerisinde bulunan harici panel ile kolay bir yönetim imkanı tanıyor. Piyasada değeri 1 570 TL olan web sitesi sizlere ücretsiz olarak temasını sunuyoruz.