Ücretsiz WordPress Sitesine mi İhtiyacınız var?

Şirket, yeni web siteleri oluştururken size destek olacak çok amaçlı bir WordPress teması! Twitter Bootstrap 3 ve WooCommerce bütünleşme üstüne inşa, kolayca ihtiyacınız ne olursa olsun web sitenizin inşa edebilirsiniz. Eğer hızlı başlatmak gerekiyorsa, sadece biz bu yeni WordPress tema dahil ettik Visual Composer kullanın. Bir e-ticaret mağaza, restoran web sitesi, bir güzellik salonu web sitesi ya da bir şirketin web sitesi olsun, Şirket, WordPress Tema size yardımcı olacaktır!

 

thecompany-template

 

 

Bu wordpress temasını bedava dağıtmamızın sebebi sizlere yardımcı olmaktadır. Kesinlikle bir ücret talep etmiyoruz tek yapmanız gereken aşağıda bulunan linklerden biri ile sosyal medyada paylaşmak daha sonradan sitenin demosu ve indirebileceğiniz link adresi gelecek sizlerde ücretsiz bir şekilde bu temayı indirmek istiyorsanız gelirleriniz en az %50 oranında artacaktır çünkü bu tema tamamen seo alt yapısı ile oluşmuştur.

Peki bu seo nedir? Seo (Search Engine Optimization) Bu Ücretsiz Olarak verdiğimiz WordPress Teması türkçe karşılığı olan Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçmektedir. Bu çalışmanın yapılma sebebi temanızı kurduktan sonrada verim almanızı sağlamaktır. Yani kısaca google da iyi yerlerde olmaktır SEO.

 

Bedava Şirket Teması

 

Seo Çalışmasını kimsenin rededeceğini düşünmüyorum. Kim istemez ki sektörünün anahtar kelimesinde ilk sıralarda olmak? Ucretsiztema.net olarak iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz.