Rover bir özelliği zengin WordPress dergisi teması. Her yazı, sayfanın entegre yorumları, video, slayt, galeriler ve ADS sistemi ile dergi, inceleme, haber ve blog siteleri için harika. Rover tema çok yapılandırılabilir, tamamen çok kolay ve güçlü bir tema seçenekleri kullanarak ana ve mesajları yapılandırabilirsiniz. 20 + özel kullanarak çok hızlı bir şekilde ana oluşturabilirsiniz widget ve bunu istediğiniz gibi sadece alabilirsiniz.

 

ucretsiz magazin blog haber teması

 

 

Şıklığı kadar kullanımıda kolay olan bu tema blog, magazin, haber siteleri için bir çok template den daha uygundur premium olan bu temanın ücretsiztema’da ücretsiz olmasıda ek bir avantaj getirmektedir. Ücretsiz Tema sunduğu bütün temalardan kesinlikle bir ücret talep etmez ücret talep eden kişileri bize bildirmenizi rica ediyoruz.

 

Şimdi gelelim indirmesine ve kurulumuna öncelikle aşağıdaki linki açmak için sosyal medyada paylaşmanız gerekmektedir temanın karşılığında sadece sizden basit bir paylaşım istiyoruz. Paylaşımı gerçekleştirdikten sonra butonlar gözükecek demosunu ve indirme seçeneklerini görebilirsiniz. demo yu tıklayarak sitenin zarif ve hoşluğunu fark edebilir, İndir butonuna tıklayarak hiç bir reklama maruz kalmadan direk olarak yandex’in depolama diskine yönleneceksiniz buradan indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ucretsiz-haber-temasi

 

İndirme işlemini tamamladıktan sonra sunucunuzda wordpress kurulu olması gerekmetedir. wordpress nasıl kurulur bilmiyorsanız bu linki inceleyebilirsiniz. Kurulu wordpress sitenizden filezilla veya farklı ftp programları ile sunucunuza bağlanıp indirmiş olduğunuz dosyayı themes klasörüne kopyalamak.