Merhaba wordpress tema sever arkadaşlar w-color wordpress temasından sizlere bahsetmek isterim. Öncelik olarak kullanışlı ve gayet basit bir arayüze sahip olan bu tema da admin paneli sayesinde kurulumunuzu daha basit ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Wp temasını wp-content/themes klasörüne gönderdikten sonra admin panelinizden aktifleştirin ve temanın ayarlarına gelerek alanları kendinize göre düzenleyerek doldurun görünüm menülerden kendinize göre menülerinizi ayarlayabileceksiniz ana sayfa widgetleri içinse görünüm bileşen kısmından ayarlamalarınızı yapınız.

 w-color-ucretsiz-premium tema

TEMA KULLANIMI

  • Temayı etkinleştirdiğiniz logo , tasarım , renk seçenekleri , google analytics kodu ve diğer ayarlarını Theme Options sayfasından yapabilirsiniz. (Buton Otomatik olarak yönetim paneli “Görünüm” menüsünün içinde yer alacaktır.)
  • Ana sayfa tasarım ayarları için yine Görünüm menüsünde yer alan Theme Options / Homepage sayfasını ziyaret ederek düzenlemenizi çok basit bir şekilde yapabileceksiniz.

 

template-monster-temalari

 

Oldukça kullanışlı olan W-color wordpress temasını Ücretsiz Tema olarak tasarım harikası olarak adlandırıyoruz şık görünümü ile ziyaretçiler sitenizden ayrılamayacak. Bu muhteşem temaya sahip olmak düşündüğünüzden çok basit sadece 2 tıklama ile reklamsız bir şekilde indirme linkine ulaşabilirsiniz. Keyifli bir şekilde kurup iyi kullanımlar diliyoruz…