Tamamen Türkçe Admin paneli ve kendine has yönetimi ile dikkat çeken interface teması kurumsal firmalar için oldukça ideal ve gerçekten harika bir kurumsal tema olmayı başarmış bir görsele sahiptir. Aynı zamanda tablet ve mobil uyarlı olan bu temayı çok seveceksiniz.

Bir çok fonksiyonu olan bu temada neler yapacağınızı kurulumu nasıl gerçekleştireceğinizi alt kısımda sizlere elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık eğer kafanıza takılan sorular varsa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 interface-premium-warez-theme

 

TEMA KURULUMU

Öncelikle temayı indiriniz ve wp-content/themes klasörüne atarak etkinleştiriniz. Daha sonra adım adım kurulumu yapabilirsiniz.

  1. Ana sayfa sabit olmalıdır. Yeni sayfa oluşturunuz ve şablonu Business Template olarak belirleyiniz. (WP-Admin / Ayarlar / Okuma alanına girerek ana sayfa ve blog sayfanızı belirleyiniz.)
  2. Logo yanında bulunan menü alanı için Görünüm / Menüler kısmına menü ekleyiniz ve ANA Menü kutucuğunu tikleyiniz.
  3. Görünüm / Tema Özellikleri kısmına gelerek logo , manşet alanı (slider) , site şablonu , iletişim bilgileri gibi alanları düzenleyiniz.
  4. Ana sayfada bulunan alanlar için bileşenleri kullanacaksınız. (Görünüm / Bileşenler bölümüne geliniz ve A TEMA Müşteriler gibi alanları ; “ANA SAYFA bileşen bölümüne sürükleyiniz.)

 

warez-temalar

 

Tema kurulumu “türkçe” olduğu için sizleri fazla yormayacaktır, demo adresi inceleyerek sitenizi aynı şablona oturtabilirsiniz, sayfa altında bulunan yorum bölümünden sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Tamamen ücretsiz olan bu tema bir çok sektörde kolay bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bir çok tema sitesi bir sürü reklam ile sizleri sıkıyor zaman zaman bilgisayarlarınıza zarar veriyorlar reklam’a önem vermedik sadece paylaşmak ve paylaştırmak istedik bu temanın karşılığında sizden sadece sosyal medya paylaşımı istiyoruz sosyal medyada paylaşım gerçekleştirdikten sonra aşağıda bulunan link açılacaktır.