Merhaba, wordpress fotoğrafçılık veya kişisel olarak bir site açmayı düşünüyorsanız bu tema tam sizlere göre özelliklerini anlatacak olursak anasayfa tamamen slider alanı eklenmiş ve geçiş efektleri harika bir tema sosyal paylaşım butonları olan resimlere admin panelinden efektler verebileceğiniz bu temada kişiye özel olarak ayarlamalar yapabileceksiniz isterseniz de ektra bir blog sayfası oluşturabilir ve blog yazılarınızı buradan yayınlayabilirsiniz. Tema kullanımı hakkında alt kısımda biraz bahsettik gül güle kullanmanız dileğiyle.ucretsiz-galeri-temasi

Tema Kullanım Ayarları

  • Temayı aktif ettikten sonra ilk olarak web sitenizin genel arka planını belirleyiniz. Görünüm/Arka Plan bölümünden ekleyiniz.
  • Ana sayfada slayt çıkması için , Yönetim panelindeki Photography bölümüne gelerek yeni bir fotoğraf ekleyiniz. (Featured butonunu seçili yapınız) Direkt ana sayfada slaylatınız görüntülenmeye başlayacaktır.
  • Yönetim panelinde bulunan LENSA bölümüne gelerek sosyal medya ayarlarını ve diğer web site ayarlarını güncelleyiniz.

Premium Fotoğrafcılık Teması Ücretsiz

Yeni mezun olmuş kaliteli fotoğraf çekiyorsanız bu web sitesi kendinizi tanıtmak için büyük bir avantaj çektiğiniz fotoğrafları kolay bir şekilde yükleyip reklamınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bu fırsata ulaşmak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan kilit’i sosyal medya paylaşımları ile açmak ve yan.disk’e bağlanmış olan linki indirerek wordpress kurulu sunucunuza yüklemek.