Tema Sınıfları

Html / Css Tema Nedir?

Html/Css tema kısaca statik olarak tasarlanmış kod bilgisi ile içerik düzenlemesi yapılan temadır. Aslında bakılırsa tüm temalar html ve css ile tasarlanmıştır fakat php veya asp kod sınıfları ile geliştirilerek daha detaylı ve kullanışlı bir web sitesi haline getirilebilir bu kodların kullanılmaması halinde saf bir html ve css ile tasarlanmış tema elde ederiz. Saf olan bir temanın en büyük avantajı ise hiç bir saldırı almamasıdır. Html olarak tasarlandığı için hiç bir açığı bulunmamaktadır.

Html Css Tasarım

WordPress Tema Nedir?

WordPress temaları günümüzde en çok yaygın olan basit bir şekilde hiç bir kod bilgisine sahip olmadan bile basit bir şekilde basit siteler oluşturmanıza yarayan çok kullanışlı temalardır. Php kodlama dili ile yazılan wordpress temaları sayesinde kontrol panelli bir web sitesi elde edebilirsiniz. Daha profesyonel tasarımlar ortaya koymak için ücretli olarak satışa sunulan son derecede kaliteli temaları satın alıp basit bir şekilde kurabilir ve yönetebilirsiniz. WordPress’in sağlamış olduğu bir çok eklenti sayesinde web sitenizi sizinde inanamayacağınız bir hale getirebilirsiniz.

E-ticaret Teması Nedir?

E-ticaret temaları reel hayatta sunmuş olduğunuz ürünlerinizi veya herhangi bir sektördeki hizmetlerinizi vs.  İnternet üzerinden satışa sunabileceğiniz temalardır. E-ticaret temaları wordpress e entegre edilebilir veya open card sistemi ile basit bir şekilde ürünlerinizi satışa sunabilir hiç bir zorluk çekmeden hatasız bir şekilde sipariş alabilirsiniz.

Responsive Tema Nedir?

Responsive tema, temaların mobil cihazlar tabletler ve işletim sistemleri çıktıktan sonra temalar için kurulan yazılımdır. Bu sayede masa üstü bilgisayardan, akıllı telefonlardan, tablet pc, android ve ios işletim sistemlerine uyumlu bir şekilde hiç bir karışıklık olmadan özel olarak tasarlanan web siteleridir.

Joomla Teması Nedir?

Web siteleri için sorunsuz, kuvvetli uygulamalar oluşturabileceğiniz alanında ödül almış kontrol panelli yönetim sistemidir. Kullanmakta hiç bir zorluk çekmeyeceğiniz ve uygulamaları ile geliştirebileceğiniz bir çok özelliğe sahiptir. Tüm kesimin hiç bir kısıtlamaya mağdur olmadan kullanabileceği sorunsuz bir kaynağı vardır. E-ticaret, Kurumsal, şirket ve bir çok web sitesine uygulayabileceğiniz son derecede kaliteli bir yönetim sistemidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir