Temaların Kurulumu – Videolu Anlatım

Arkadaşlar Temaların Kurulması Hakkında bir çok kişiden kuramıyorum diye mesaj aldım ve sizlere temaların kurulumu için videolu anlatım hazırladım bu video sayesinde hiç kimseye bağlı kalmadan sorunsuz bir şekilde demoda ki görünümü elde edebilirsiniz.

Temaya sahip olmak için Rev Slider eklentisine ihtiyacınız var. Full Sürüm Revolution Slider aşağıda paylaşmış olduğum bağlantıdan indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz Rev slider ı wordpress kurulu sunucuya import ederek ilk işlemi tamamlıyoruz. Daha sonradan ücretsiz temadan indirmiş olduğunuz dosya içerisinden çıkan sql dosyalarını hostingimizden phpmyadmin’e girerek rev slider tablolarını siliyoruz. Phpmyadmin‘e giriş yapmayı bilmiyorsanız aşağıdaki link’e tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha sonradan İndirmiş olduğunuz Revolution dosyalarını phpmyadmin’e import ederek sitemizi yeniliyoruz. Bu kadar basit bir şekilde kurulumu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

 REVOLUTION SLIDER İNDİR 

Revolution slider’ın son sürümünü indirmek için yapmanız gereken tekşey sosyal medyada bu sayfayı paylaşmaktır. Aşağıdaki link’i açmak için sosyalmedya üzerinden paylaşın

PHPMYADMİN KULLANIMI

Phpmyadmin’da tablo nasıl eklenir? nasıl silinir? import işlemi nasıl yapılır? gibi bazı sorunları anlatıyoruz linke ulaşmak için aşağıda bulunan kiliti sosyal medyada paylaşımda bulunarak açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir