Tema Kategorisi: Genel

Shawol

Shawol-wordpress-theme

Ücretsiz olarak ücretsiztema.net tarafından size sunmuş olduğumuz bir wordpress temasıyla daha karşınızdayız. 0’dan tasarlanmış sorunsuz bir tema için bu wordpress teması tam sizlere göre tasarlanmıştır. Kaliteli içerikler sunup sorunsuz ve hızlı bir şekilde sunum yapmak istiyorsanız google ın page speed  oranını geçmiş olan bu temada hiç bi sıkıntı yaşamayacaksınız.
Shawol-wordpress-theme

 

WordPress sitesi‘ne kurulumu gerçekleştirmek için rev slider a ihtiyacınız olacak rev slider ı temin ettikten sonra wordpress paneline kurulumunu gerçekleştirin ardından indirmiş olduğunuz temayı entegre ederek aktif edin slider sorunlu olacaktır sorunu gidermek için rar dan çıkan sql dosyalarını phpmyadmin e import ederek slider daki görünümün aynısını yakalayabilirsiniz. Daha sonradan rev sliderdan istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Kurulumu gerçekleştiremeyenler için videolu bir şekilde ayrı bir konu hazırladım size :

VİDEOLU ANLATIM İÇİN ALTTAKİ BUTONA TIKLAYIN

konuyagit

 

Nill Espa

nill espa

Resimdeki görünümünden de anlaşılacağı gibi çok zarif ve göz yormayan bir temadır sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştireceğiniz bu tema sayesinde kaliteli işler çıkartabilirsiniz sorunsuz hizmet vermek istiyorsanız bu tema tam size göre.

Nill Espa

 

Ücretsiztema.net‘in hazırlamış olduğu 0 dan tasarım olan ve ismini ücretsiz temadan alan bu wordpress teması tamamen ücretsizdir. Sizlerde kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Tema tüm tarayıcılarda uyumlu çalışmaktadır ve third sütuna sahiptir third sütun sayesinde wordpress’de basit bir şekilde konularınızın ayrımını yapabilirsiniz. Page ve widgetleri sayesinde iç sayfalarda süper görüntüler elde edebilirsiniz.

VİDEOLU ANLATIM İÇİN ALTTAKİ BUTONA TIKLAYIN

konuyagit

 

Will Tizner

will-tizner

Ücretsiztema.net yeni bir temaya daha imza attı sorunsuz bir şekilde kurulum yaşayacağınız bu tema sayesinde kurumsallıkta ön planda olabilirsiniz. Responsive dizayn ile her tarayıcıya uyumlu olarak çalışan bu Will Tizner Ücretsiz WordPress Tema indirip hiç bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

will-tizner

 

Üç stunlu bu tema sayesinde dilediğiniz gibi temanızı bölebilirsiniz. Kurulum için indirmiş olduğunuz sql dosyalarını phpmyadmin e upload edip demodaki seyiri yakalayabilirsiniz. Bu tema tamen ücretsiztema.net tarafından 0 dan tasarlanmıştır. WordPress’ e kurulumu gerçekleştirdikten sonra slider’ı yüklemek için rev slider eklentisine ihtiyacınız var. Kurulumda zorluk çekiyorsanız videolu anlatım sayesinde rahat bir şekilde kurabilirsiniz

VİDEOLU ANLATIM İÇİN ALTTAKİ BUTONA TIKLAYIN

konuyagit

Anchorpe

Ancrophe

Anchorpe ücretsiz olarak vermiş olduğumuz temalardan bir tanesi 0’dan tasarlanmış olan bu tema sayesinde kurumsal plan olarak kullanabilirsiniz sayfa açılış hızı sorunsuz ve oldukça kaliteli bir temadır. Dilediğiniz sektörde kullanabilirsiniz. Sistem wordpress temasıdır.

Ancrophe

Çift sütun menü ile istediğiniz gibi menülerinizi listeleye bilirsiniz. Kurulum için yapmanız gereken işlemler aşağıdaki videoda basit bir şekilde anlatılmıştır. Videoyu dikkatli izleyerek kurulumu rahat bir şekilde kimseye ihtiyacınız olmadan kendiniz yapabilirsiniz slider kısmını girerken sql upload etmeniz gerekmektedir. İyi günlerde kullanabilirsiniz.

VİDEOLU ANLATIM İÇİN ALTTAKİ BUTONA TIKLAYIN

konuyagit

 

Line-Mi

Line- mi

Line-Mi wordpress teması sorunsuz ve kaliteli bir içerik sunmak için oldukça ideal bir temadır. Bir çok kaliteli tema arasından gözle görülür özellikleri olan Line-Mi kurumsal firmalar için son derecede ideal bir temadır.

Line- mi

Line-Mi ile sizlere sunmuş olduğumuz özelliklerden bahsetmeden önce bu wordpress temasının 0’dan ücretsiztema.net tarafından yazıldığını bahsetmek isteriz. Temanın özellikleri ise slider ı rev slider ile bulunmaktadır rev slider kurulu bir wordpress paneline aşağıdan indirmiş olduğunuz dosyalardan zip olan dosyayı wp paneline entegre edip daha sonradan sql dosyalarını phpmyadmin e import etmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri yapamayan arkadaşlar için videolu anlatım hazırladım aşağıdan videoyu izleyerek hiç bir sıkıntı yaşamadan demodaki görünümü elde edebilirsiniz daha sonradan rev slider içerisine girerek istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ceorsia

greely-tema

Şeker tema olarak adlandırdığımız Geekery wordpress teması sayesinde ziyaretçilerin dikkatini çekerek daha hoş görüntüler elde edebilirsiniz.

greely-tema

 

TEMA İSMİ : Ceorsia WordPress Tema

Tür: WordPress

Ceorsia wordpress teması sayesinde sadece ve hoş görüntüler elde ederek kullanıcılarınızı sıkmazsınız temanın özelliklerinden bahsedersek 2 stun menüsü bulunmaktadır slider bulunmaktadır ve herhangi bir kısıtlaması yoktur dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz sorunsuz bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra kurulum için rev slider a ihtiyacınız var rev slider ı panelinize kurun ardından sql dosyalarını yükleyerek siteye sahip olabilirsiniz. Kurulumun videolu desteği için aşağıdaki linke tıklaya bilirsiniz

VİDEOLU KURULUM LİNKİ : TIKLAYIN

Estika WordPress Tema

estika theme wordpress

Estika wordpress teması ücretsiztema.net tarafından tasarlanan özel bir temadır. Görünüm açısından göz dolduran bu tema sayesinde dilediğiniz tasarım rahatlığını yakalayacaksınız. Sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştireceğiniz bu tema tamamen ücretsizdir.

estika theme wordpress

Slider animasyonları ile kaliteli bir iş çıkarttığınızı yansıtacak olan bu tema çift sutunlu menüye sahiptir. kurulum için rev slider a ihtiyacınız olacak indirmiş oldugunuz dosyada hem rev slider hemde temanın dosyalarını bulacaksınız. Tek yapmanız gereken wordpress paneli üzerinden import etmektir. Kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz Tema iyi günlerde kullanmanızı diler…

Eğer temanın kurulumunu yapamazsanız aşağıdaki videolu anlatım sayesinde kurulumu yapabilirsiniz.

N-ix

n-ix free theme premium

N- ix temasının bizlere sunmuş olduğu estetiklik sayesinde sade abartısız bir tasarım elde edebilirsiniz. Temanın özellikleri, 2 sütun menü desteği sağlamaktadır. Slider özelliği kendi içerisinde yoktur rev slider ile kurulum yapmanız gerekmektedir. Rev slider template’i indirmiş olduğunuz .rar dosyasının içerisinden bulabilirsiniz. Slider altında bulunan oval şeklindeki açıklama sayfalarının görüntüsü ve vermiş olduğumuz efekt ile sitenizin değeri artıyor. Hız konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz gibi kullanımındada sorun yaşamayacaksınız

n-ix premium tema

Tamamen Ücretsiz olarak vermiş olduğumuz N-İX temasının hiç bir yerde eşini benzerini bulamayacaksınız. Bu sayede internet üzerinde nadir olarak kullanan kullanıcılardan olduğunuza emin olabilirsiniz. Kurulum için öncelikle wordpress alt yapısına ihtiyacınız var. İndirmiş olduğunuz dosyada tema ve slider template i var öncelikle temayı wordpress panelimize kuruyoruz. ardından rev slider’ın kurulumunu yapıyorsunuz. Kurmuş olduğunuz rev slider ismini temadaki kırmızı ile gösterilen isimle aynı yapıyorsunuz. Daha sonradan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. WordPress içerisine harici bir panel bulunmamaktadır. Ana index üzerinde değişiklik yapmak için editlemeniz gerekmektedir. Düzenleyici bölümünden yapabilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

 

Jxo Tema

safia-wordpress-tema

Ücretsiz kurumsal bir web sitesine sahip olabilir ardından kendi kurumsal kimliğinizi müthiş bir şekilde yansıtarak kolay bir şekilde kimliğinizi yansıtabilirsiniz. Sorunsuz kurulum yaparak dilediğiniz resimleri rev slider ile  şekillendirebilirsiniz.

safia-premium-theme

 

3 aşamalı menü sayesinde dilediğiniz gibi menü şekillendirmesi yapabilirsiniz rev slider ile kurulum yapmanız gereklidir. Paylaşmış olduğum linkte hem slider’ın teması hemde wordpress uyumlu tema bulunmaktadır. Bu görünüm sayesinde herkesi kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz.

Avnii Ücretsiz WordPress Teması

kurumsal-ucretsiz-temalar

Şık Tasarımı ile hayal gücü ile tasarlanmış bu wordpress teması tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunuluyor. Kolay bir kurulumu olan bu tema sayesinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

kurumsal-ucretsiz-tema

 

SLİDER İNDİRME LİNKİ : https://yadi.sk/d/SCj_yxgrh9Afc

Temanın kurulumu için tema ile birlikte slider’ıda indirmeniz gerekmektedir. Her ikisinide indirdikten sonra yapmanız gereken işlemleri tek tek açıklıyorum öncelikle temayı wordpress’e kurmanız gerekmektedir. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra rev slider’ı wordpress panelinize kurum ve Slider indirme linkinden indirme işlemini gerçekleştirin daha sonradan kurmuş olduğunuz rev slider a girerek import sayesinde indirilen .zip dosyasını içeriye import edin.

Tema 3 aşamalı menüden oluşmaktadır. Sorunsuz bir şekilde menü ekleyebilir otomatik olarak listelete bilirsiniz ana sayfa içeriklerini değiştirmek isterseniz index.php dosyasına girerseniz basit bir şekilde kodları görebilir düzenleme yapabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanızı diliyoruz.

Ücretsiz Html / CSS Tema

free-css-html-tema

Yapıların iskelet sistemini oluşturan html /css teması ile bir çok yapıya dönüştürebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde kayıpsız olarak download linkinden temanızı indirebilirsiniz. . Html /Css temanın en büyük dezavantajı statik olmasıdır fakat buda sizlerin elinde. Dilediğiniz yapıya uygun olarak çevirebilir kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

free-html-css-theme

Ücretsiz Statik temaların estetik görüntüsünü dilediğiniz gibi dinamikleştirebilirsiniz çünkü bu tema her türlü yazılım için uygun olarak tasarlanmıştır. Mobil uyumlu olması sebebiyle sizlere hiç bir zoruk çektirmeyecek olan html tema seo yapısına göre tasarlanmıştır. Google üzerinde kalıcı bir yükseliş göstermek istiyorsanız kesinlikle bu temayı seçmelisiniz. Bunun sebebi sade göz yormayan tasarım içerik yoğunluğu ve sayfa hızından kaynaklanmaktadır. Bu tema diğer tüm işlerinizi hallediyor sizler sadece oturup makale yazıp makalelerinizi paylaşmanız yeterlidir. Kaliteli içerikler sunmak için kolay bir şekilde kurulum sağlamak ve sunmak şuan sizlerin elinde aşağıda bulunan kiliti açıp sosyal medyada paylaşmanız halinde açılan kutuda demo ve indire linklerini bulacaksınız buradan kolay bir şekilde hiç bir reklama mağruz kalmadan indirebilirsiniz. yandiks bağlantısının vermiş oluğu kalite ile karşınızdayız.

i-excel ücretsiz wordpress

i-excel premium ucretsiz

i-excel kusursuz bir tasarım ile, güzel, zarif ve esnek bir temadır. Son derecede özelleştirilebilir tema kurumsal siteler için, portföyler, kişisel siteler veya bloglar için kullanılabilir . Responsive özelliği sayesinde mobil ekranlarda tabletlerde ve tüm işletim sistemlerine uyumlu olarak tasarlanmıştır.

i-excel premium

Temanın Özellikleri

• Sınırsız renk seçeneği
• Boxed veya geniş düzen
• Özel arkaplan
• Özel CSS stili
• Sosyal medya linklerine bağlantı sunma
• Çoklu blog düzeni
• Kısa kod ile ekstra esnekli ve işlevsellik veren eklenti
• Seo başlıkları
• Portföyler, referanslar, özel blog sayfaları
• Özel slider

Tüm bu özellikler ile müthiş tasarımlar elde edebilirsiniz. Ayrıca içerikleri depolamak için tema ayarlarını kullanmaz ve içerik kaybetmeden temaya direk olarak geçiş sağlayabilirsiniz. WooCommerce içeriğine adapte edilmiş olup hiç bir zorluk çekmeden kolay bir şekilde entegrasyonunu yapabilirsiniz.