Bedava WordPress Teması

Story, keskin, modern ve temiz bir WordPress teması.Tema çok esnektir ve vitrin ürünleri için mükemmel bir temadır. Böyle bir temada bulunan tam ekran kaydırıcı gibi özellikler, özel başlıkları ve özel arka plan bölümleri ile birlikte geliyor. Kendinize göre istediğiniz şekilde düzenleyebilir geniş ve kapsamlı admin panelinden müdahale edebilirsiniz. PSD dosyaları ve demo xml dosyaları tema içerisinde mevcuttur. Kurulum yaparken takıldığınız veya kafanıza takılan soru işaretlerini alt kısımdan yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.

story-kurumsal-tema

 

Themeforest temaları içerisinde Trending etiketi almış olan 58$ değerinde ki bu tema ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Tüm taramalardan başarılı bir şekilde geçmiş olup şık görünümü ile göz dolduruyor. Kodlama kalitesi ile 0 hata barındıran bu temaya sahip olmak için hiç bir ücret ödemenize gerek yok tek yapmanız gereken hosting’inize wordpress kurup temayı aktif etmek. Sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz. Ön yüz tasarımının yanı sıra iç sayfa tasarımları ile de dikkat çekiyor bir çok alt sayfa seçeneği sunan Story teması dilediğiniz gibi şekillendirme imkanı sunuyor.

 

story-wordpress-tema

 

Ücretsiztema.net sunmuş olduğu bu tema karşılığında hiç bir ücret talep etmiyor. Sizlerden tek isteğimiz emeğimize karşılık olarak bu temayı sosyal medyada paylaşmak aşağıda bulunan kiliti açmak için sosyal medyalardan birisini seçip paylaşmanızdır. Aksi taktirde linkler açılmacaktır. Tek bir şark koyduk oda sosyal medyadan sadece 1’isi ama siz hepsinde paylaşırsanız çok memnun etmiş olursunuz.

İyi günlerde kullanmanızı diliyoruz.