RT-Tema 18 güçlü CMS araçları ile bir prim WordPress temasıdır. Bu tema iş, kurumsal, ürün kataloğu, hizmet veya portföy web siteleri için kullanabilirsiniz.Ürün ve portföy araçları da size, tur güzergahları gibi çeşitli hizmetlerde kullanmak bir araç, gayrimenkul, otel, sunumlar ve çok daha fazla kira geniş fırsatlar verir.

 

ucretsiz-rt-theme-18

 

 

Temalar arasında en çok bilinen RT serisinin en gözde temalarından birini sizler için bulduk.  Ücretsiz RT theme 18 tüm güvenlik açıklıkları kapatılarak  sizlere sunuyoruz. Test edilmiş ve tüm tarayıcılarda uyumlu olarak sorunsuz çaşlışmaktadır. Google’ın yeni önem verdiği mobil uyum özelliğinede sahip olan Premium RT Theme 18 tüm bu özellikleri ile birlikte ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Themeforest Temaları  içerisinde vazgeçilmez olan rt theme 18, Html/CSS olarak tüm kodları ayıklanmış, 0 hata ve yüksek seo puanlamasıyla iç seo testinide geçmiştir. Eğer yüksek hitler kazanmak istiyorsanız gözünüz kapalı bu temayı kullanmalısınız. Ücretsiztema olarak yaptığımız tema testlerinde Rt theme 18 diğer temalara göre seo’da daha yüksek performans göstermiş bulunmaktadır.

 

premium-wordpress-temasi

 

Sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sadece paylaştığımız bu temayı sosyal medya’da paylaşmak daha sonradan aşağıda açılan demo ve indir seçeneği ile  yan.disk depolaması sayesinde hiç bir reklama maruz kalmadan indirebilirsiniz.

Daha sonradan tek yapmanız gereken ücretsiztema.net üzerinden indirdiğiniz dosyayı ftp’den themes klasörüne atıp wordpress panelinize girerek aktif etmek eğer ftp’den ben anlamam derseniz o zaman yapmanız gereken wordpress panelinizden yeni tema yükleme seçeneği ile ücretsiz olarak indirdiğiniz RT Theme 18 temasını  seçerek otomatik kurulum gerçekleştirmek.

Ücretsiz Tema büyük bir keyifle kullanmanızı diler…